Świadczymy usługi w pracach wysokościowych metodą dostępu linowego.

Obsługujemy zarówno sektor przemysłowy, firmy budowlane, instytucje publiczne, wspólnoty mieszkaniowe, jak i inwestorów prywatnych.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, umożliwiające im wykonywanie usług na znacznych wysokościach. Każdy z nas jest certyfikowanym technikiem dostępu linowego – IRATA, SPRAT.

Naszym priorytetem jest bezpieczna praca. Dlatego pracujemy zgodnie z wytycznymi IRATA jak i zgodnie z przepisami BHP wymaganymi dla danej specyfiki prac.

Na rynku istniejemy od 2009 roku, nieostatnie się szkoląc i poszerzając zakres świadczonych przez nas usług. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem przy realizowaniu prac na wysokościach. O zadowoleniu naszych klientów świadczą liczne referencje.

Profesjonalne usługi alpinistyczne – Wrocław i okolice

Realizujemy prace alpinistyczne w trudno dostępnych miejscach, gdzie ustawienie rusztowań jest niemożliwe lub nieopłacalne.

W naszej ofercie są usługi alpinistyczne przy pracach remontowano budowlanych, montażowe , czyszczenie zbiorników i kotłów, czyszczenie ciśnieniowe elewacji, mycie elewacji szklanych, czyszczenie , malowanie jak i zabezpieczanie hydrofobowe dachów i elewacji, zakładanie zabezpieczeń przeciw ptakom i wiele innych.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do specjalistycznych prac np. energetyczne – SEP czy uprawnienia spawalnicze. Współpracujemy też z technikami, którzy są przeszkoleni w zakresie GWO ( Global Wind Organization).

Dysponujemy bogatym parkiem narzędziowym najlepszych marek. Do czyszczenia ciśnieniowego wykorzystujemy Erhle i Kranzle, a przy malowaniu hydrodynamicznym używamy sprzętu marki Graco.

Prace alpinistyczne – Wrocław

Organizujemy prace w oparciu o harmonogram inwestora. W przypadku dużych frontach robót, potrafimy dostarczyć kilkunastoosobowe brygady alpinistów przemysłowych. Pozwala nam to spełnić stawiane przez inwestorów wymagania zachowania terminów utrzymując jakość prac.

W zakresie świadczonych przez nas usług alpinistycznych jest również czyszczenie ciśnieniowe i malowanie dachów z pokryciem ceramicznym, betonowym jak i dachów pokrytych blachą. Zabezpieczamy również powierzchnie hydrofobowo ograniczając tym samym wpływ niszczycielskiej wody na te elementy.

Naszą nadrzędną zasadą jest zawsze bezpieczeństwo wykonywanych prac, wykonujemy więc je zawsze zgodnie z zasadami IRATA jak i wymaganiami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.