Jesteśmy specjalistami w zakresie dostępu linowego. Szczecin jest jednym z naszych obszarów działalności.

Świadczymy usługi alpinistyczne dla klientów z sektora przesyłowego, firm budowlanych, instytucji publicznych, zarządców nieruchomości, jak i klientów indywidualnych.

Pracujemy z wyspecjalizowanymi technikami dostępu linowego z uprawnieniami IRATA, SPRAT, aktualnymi badaniami lekarskimi i szkoleniami BHP. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo wykonywanych prac. Dlatego przed każdym zadaniem starannie analizujemy i optymalizujemy sposób ich wykonania. Spełniamy wymagania formalne przepisów BHP jak i indywidualne wytyczne Inwestora.

Prace wysokościowe

Usługi alpinistyczne – Szczecin i okolioce

Udzielamy wsparcia naszym klientom w miejscach, gdzie dostęp za pomocą rusztowań czy podnośników jest niemożliwy bądź nieopłacalny.

Jesteśmy w stanie wykonać prace wymagające dodatkowych specjalistycznych uprawnień takich jak uprawnienia energetyczne SEP czy uprawnienia spawalnicze.

Realizujemy prace na wysokościach związane z montażami konstrukcji, instalacją reklam wielkoformatowych, montażem oświetlenia, montażem elementów elewacyjnych, czyścimi silosy i zbiorniki w zakładach produkcyjnych, myjemy elewacje szklane jak i obudowane płytami, montujemy zabezpieczenia przeciw ptakom i wykonujemy wiele innych prac.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest również czyszczenie ciśnieniowe dachów i elewacji. Zabezpieczamy czyszczone powierzchnie hydrofobowo wybierając preparaty odpowiednio do materiału. Malujemy dachy pokryte dachówką ceramiczną betonową bądź blachą.

Do naszych prac używamy sprawdzonego sprzętu najlepszych marek takich jak Graco w przypadku malowania hydrodynamicznego czy Erhre i Krauzle w przypadku czyszczenia ciśnieniowego.

Profesjonalni alpiniści przemysłowi – Szczecin

Swoją działalność wykonujemy w oparciu o własne materiały oraz sprzęt, starając się zrealizować powierzone nam zadanie zgodnie z jakościowymi wymaganiami klienta jak i dbałością o harmonogram prac.

Nasza firma alpinistyczna może pochwalić się współpracą z wieloma renomowanymi przedsiębiorstwami, o czym świadczą liczne referencje naszych klientów.

Oferujemy kompleksową realizacje powierzonych nam prac, organizując cały proces prowadzonych robót, pozostając w bieżącym kontakcie z naszym klientem i wdrażając na bieżąco pojawiające się zmiany.

Jesteśmy w stanie zapewnić nawet kilkunastoosobowe brygady alpinistów przemysłowych, na obszerne fronty robót, aby przyspieszyć realizacje prac nie tracąc przy tym na ich jakości.

Wymiana opraw LED na wysokościach