Nasza firma już od 2009 roku świadczy usługi alpinistyczne w Poznaniu i okolicach. Od początku funkcjonowania na rynku systematycznie poszerzamy zakres działalności, szkoląc się i inwestując w najnowocześniejszy sprzęt. Wykonujemy prace wysokościowe o różnorodnej specyfice metodą dostępu linowego. Kompleksowo wspieramy firmy związane m.in. z branżą budowlaną czy zakłady przemysłowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracach alpinistycznych, gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz sprawną realizację zleceń.

Usługi wysokościowe, które świadczymy to alternatywa do prowadzenia prac w trudno dostępnych w miejscach , takich w których ustawienie rusztowań okazuje się niemożliwe lub nieopłacalne. Nie boimy się skomplikowanych wyzwań – świetnie wyszkolona kadra jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Oprócz sektora przemysłowego czy budowlanego, nasza Firma alpinistyczna świadczy usługi instytucjom publicznym, wspólnotom mieszkaniowym oraz prywatnym inwestorom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mają na uwadze potrzeby klienta.

Czyszczenie elewacji na wysokości

Profesjonalne usługi wysokościowe w Poznaniu – sprawdź naszą ofertę

Świadczymy usługi alpinistyczne , z zachowaniem dbałości o przepisy BHP oraz indywidualne wytyczne zleceniodawcy. Nasi pracownicy to wykwalifikowani technicy dostępu linowego, posiadający certyfikaty IRATA lub SPRAT. Realizujemy prace wysokościowe w zakresie usług remontowo-budowlanych. Przeprowadzamy również czyszczenie silosów czy zbiorników oraz mycie elewacji. Zajmujemy się renowacją dachów – czyścimy i malujemy dachy z pokryciem betonowym, ceramicznym czy z blachy.

Wykonujemy również szeroko rozumiane prace montażowe na wysokości (konstrukcje, instalacje HVAC, instalacje elektryczne, ppoż, reklamy itp.). Na swoim koncie mamy także liczne realizacje z zakresu zabezpieczania budynków przeciw ptakom za pomocą siatki lub kolców. Nasza Firma alpinistyczna specjalizuje się w czyszczeniu ciśnieniowym z wykorzystaniem nowoczesnych myjek, które gwarantują bardzo precyzyjne usunięcie wszelkich zabrudzeń. Wszystkie nasze prace planujemy ze szczególną dbałością o harmonogram prac Inwestor

Doświadczeni alpiniści przemysłowi

Od lat z zaangażowaniem i pasją realizujemy usługi wysokościowe. Dzięki posiadanym uprawnieniom jak np. energetycznym SEP czy spawalniczym oferujemy szeroki wachlarz usług. Poza już wymienionymi jest to także hydrofobizacja i malowanie, w tym powierzchni blaszanych.

Przeprowadzamy również impregnację materiałów budowlanych w celu przedłużenia trwałości obiektu. Ponieważ zależy nam, abyusługi były na jak najlepszym poziomie, do pracy używamy tylko profesjonalnych urządzeń. Do malowania hydrodynamicznego stosujemy sprzęt Graco, a czyszczenie ciśnieniowe przeprowadzamy za pomocą narzędzi Erhle i Krauzle.

Cechuje nas elastyczność – w trakcie prac pozostajemy w stałym kontakcie z klientem i na bieżąco wdrażamy ustalone zmiany.

Dla dużych frontów robót, naszafirma alpinistyczna jest w stanie zorganizować brygady nawet kilkunastu alpinistów przemysłowych. O sprawną realizację prac dbają koordynatorzy prac.

Prace wysokościowe