Świadczymy usługi wysokościowe w Łodzi realizowane technikami dostępu linowego.

Naszymi pracownikami są wykwalifikowani technicy dostępu linowego IRATA, SPRAT. Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa to dla nas priorytet pracujemy więc zawsze zgodnie z przepisami BHP zależnymi od specyfiki wykonywanych prac.

Realizujemy prace dla klientów z sektora przemysłowego, firm budowlanych, wspólnot mieszkaniowych, instytucji publicznych jak i inwestorów prywatnych. .

Naszym Klientom oferujemy usługi alpinistyczne w zakresie między innymi prac remontowo – budowlanych, prac montażowych, czyszczenia alpinistycznego silosów i kotłów, mycia okien, konserwacji dachów, malowania hydrodynamicznego, czyszczenie ciśnieniowego, zabezpieczenie budynków przeciwko ptakom etc.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży alpinistycznej dzięki czemu podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń. O zadowoleniu naszych klientów świadczą liczne referencje.

Czyszczenie zbiorników przemysłowych

Usługi wysokościowe metodą dostępu linowego

Dzięki naszym wyspecjalizowanym technikom dostępu linowego możemy podjąć się obsługi obiektów budowlanych na poziomach pozornie niedostępnych.

Posiadamy niezbędne uprawnienia aby podjąć się specjalistycznych prac jak uprawnienia energetyczne SEP czy uprawnienia spawalnicze. Pracujemy również z technikami, którzy są przeszkoleni w GWO ( Global Wind Organization).

Do prac używamy najwyższej jakości sprzętu takiego jak Erhle i Kranzle w przypadku czyszczenia ciśnieniowego, czy Graco w przypadku malowania hydrodynamicznego.

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami między innymi w przeprowadzaniu prac wysokościowych na potrzeby przemysłu, budownictwa lub związanych z montażem.

Prace wysokościowe w Łodzi – nasza oferta

Nasza firma alpinistyczna jest najlepszym rozwiązaniem również w przypadku konieczności pozbycia się zabrudzeń organicznych lub przemysłowych. Pracują dla nas najlepsi technicy dostępu linowego – certyfikowani technicy IRATA z doświadczeniem w czyszczeniu silosów, kotłów, ale również elewacji szklanych, tynkowanych czy obudowanych panelami elewacyjnymi.

W zakresie świadczonych przez nas usług alpinistycznych jest również czyszczenie ciśnieniowe i malowanie dachów z pokryciem ceramicznym, betonowym jak i dachów pokrytych blachą. Zabezpieczamy również powierzchnie hydrofobowo ograniczając tym samym wpływ niszczycielskiej wody na te elementy.

Naszą nadrzędną zasadą jest zawsze bezpieczeństwo wykonywanych prac, wykonujemy więc je zawsze zgodnie z zasadami IRATA jak i wymaganiami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Prace na wysokościach