Firma Eventus Rope Access istnieje od 2009 roku. Świadczymy usługi wymagające zastosowania techniki dostępu linowego potocznie zwanymi alpinizmem przemysłowym. Realizujemy prace montażowe, budowlane i renowacyjne, mycia alpinistyczne, czyszczenia ciśnieniowe i inne. Jesteśmy firmą polską działającą również w innych krajach Europy.

Od początku działalności naszej firmy stawialiśmy na jakość i efektywność wykonywaniu prac. Do  każdego zadania starannie się przygotowujemy co pozwala nam zoptymalizować pracę pod względem zarówno technicznym jak i czasowym. Zatrudniamy doświadczonych techników dostępu linowego IRATA, współpracujemy z doświadczonymi podwykonawcami i sprawdzonymi dostawcami.

Dzięki tej strategii nieustannie się rozwijamy. W 2019 roku zmieniliśmy formę prawną firmy z działalności gospodarczej na Spółkę z ograniczona odpowiedzialnością.

Nasza efektywność skutkuje długoterminowymi współpracami z klientami z sektora budowlanego, przemysłowego jak również z zarządcami nieruchomości.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo ludzi. Dlatego też opracowaliśmy wewnętrzna Politykę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, i zgodnie z jej zapisami wdrażamy wewnętrzne standardy i procedury.

Polityka BHP
Oferta
Prace remontowo-budowlane

Prace remontowo-budowlane

Mycie elewacji szklanych

Mycie elewacji szklanych

Prace montażowe

Prace montażowe

Czyszczenie ciśnieniowe

Czyszczenie ciśnieniowe

Czyszczenie alpinistyczne

Czyszczenie alpinistyczne

Utrzymanie obiektów

Utrzymanie obiektów

Dachy

Dachy

Reklama

Reklama