Działamy na polskim rynku już od 2009 roku realizując usługi alpinistyczne między innymi na terenie Warszawy i okolic.

Działamy w sektorze przemysłowym, wspieramy firmy budowlane, wykonujemy prace dla instytucji publicznych, wspólnot mieszkaniowych jak i inwestorów prywatnych.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom związanym z branżą budowlaną na odcinkach robót wymagających dostępu linowego. Organizujemy i koordynujemy prace spełniając przy tym wszystkie wymagania formalne zarówno w zakresie przepisów prawnych jak i indywidualnym wytycznym Inwestora.

Nasi pracownicy to certyfikowani technicy dostępu linowego IRATA. Priorytetem dla nas jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w trakcie prowadzonych prac.

Usługi alpinistyczne – zróżnicowana oferta

Świadczymy usługi alpinistyczne w zakresie prac remontowo-budowlanych, czyścimy silosy, zbiorniki, myjemy elewacje szklane, czyścimy elewacje pokryte płytami elewacyjnymi, blachą, przeprowadzamy montaże, zabezpieczamy budynki przeciw ptakom etc.

W zakresie świadczonych przez nas usług alpinistycznych w sektorze prywatnym jest czyszczenie ciśnieniowe i malowanie dachów z pokryciem ceramicznym, betonowym jak i dachów pokrytych blachą. Zabezpieczamy również powierzchnie hydrofobowo ograniczając tym samym wpływ niszczycielskiej wody na te elementy.

Naszą nadrzędną zasadą jest zawsze bezpieczeństwo wykonywanych prac, wykonujemy więc je zawsze zgodnie z zasadami IRATA jak i wymaganiami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Niezawodna firma alpinistyczna – Warszawa i okolice

Wykonujemy wszystkie prac w miejscach, gdzie niemożliwy jest dostęp za pomocą rusztowań czy podnośników. Praca alpinistów przemysłowych optymalizuje w takich sytuacjach cały proces.

Nasz firma wykonuje również prace, przy których wymagane są dodatkowe specjalistyczne uprawnienia takie jak uprawnienia energetyczne SEP czy uprawnienia spawalnicze. Współpracujemy również z technikami dostępu liniowego przeszkolonymi w zakresie GWO ( Global Wind Organization).

Rozwijanie działalności idzie w parze z inwestowaniem w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu przeprowadzamy prace wysokościowe w efektywniejszy sposób, ograniczamy przestoje i w rezultacie odbierane przez Inwestora prace są wykonane terminowo i charakteryzują się wysoką jakością. Przykładem jest malowanie hydrodynamiczne gdzie posługujemy się sprzętem maki Graco, natomiast czyszczenie ciśnieniowe wykonujemy sprzętem Erhle i Krauzle.