Eventus Rope Access oferuje profesjonalne usługi alpinistyczne, działając m.in. w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Poznaniu i Szczecinie. Nasza firma już od ponad dekady wykonuje prace na wysokościach na zlecenie klientów biznesowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych alpinistów przemysłowych,  z odpowiednim doświadczeniem oraz niezbędnymi uprawnieniami i certyfikatami. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa chcące zlecić prace takie jak mycie elewacji, montaż konstrukcji czy prace remontowo-budowlane na wysokościach wykfalifikowanej firmie alpinistycznej. Realizujemy usługi wysokościowe dla przedstawicieli wielu branż, w tym m.in.:
• budowlanej,
• przemysłowej,
• rolniczej,
• handlowej,
• technicznego utrzymania budynków.

Działamy na polskim rynku już od 2009 roku, realizując usługi alpinistyczne między innymi na terenie Warszawy i okolic.

Działamy w sektorze przemysłowym, wspieramy firmy budowlane, wykonujemy prace wysokościowe dla instytucji publicznych, wspólnot mieszkaniowych jak i inwestorów prywatnych.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie firmom związanym z branżą budowlaną na odcinkach robót wymagających dostępu linowego. Organizujemy i koordynujemy prace alpinistyczne spełniając przy tym wszystkie wymagania formalne zarówno w zakresie przepisów prawnych jak i indywidualnym wytycznym Inwestora.

Nasi pracownicy to certyfikowani technicy dostępu linowego IRATA. Priorytetem dla nas jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w trakcie prowadzonych prac wysokościowych.

Mycie silosu

Usługi alpinistyczne – zróżnicowana oferta

Świadczymy usługi alpinistyczne w zakresie prac remontowo-budowlanych, czyścimy silosy, zbiorniki, myjemy elewacje szklane, czyścimy elewacje pokryte płytami elewacyjnymi, blachą, przeprowadzamy montaże, zabezpieczamy budynki przeciw ptakom etc.

W zakresie świadczonych przez nas usług alpinistycznych w sektorze prywatnym jest czyszczenie ciśnieniowe i malowanie dachów z pokryciem ceramicznym, betonowym jak i dachów pokrytych blachą. Zabezpieczamy również powierzchnie hydrofobowo ograniczając tym samym wpływ niszczycielskiej wody na te elementy.

Naszą nadrzędną zasadą jest zawsze bezpieczeństwo wykonywanych prac, wykonujemy więc je zawsze zgodnie z zasadami IRATA jak i wymaganiami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Niezawodna firma alpinistyczna – Warszawa i okolice

Wykonujemy wszystkie prace wysokościowe w miejscach, gdzie niemożliwy jest dostęp za pomocą rusztowań czy podnośników. Praca alpinistów przemysłowych optymalizuje w takich sytuacjach cały proces.

Nasz firma wykonuje również prace, przy których wymagane są dodatkowe specjalistyczne uprawnienia takie jak uprawnienia energetyczne SEP czy uprawnienia spawalnicze. Współpracujemy również z technikami dostępu liniowego przeszkolonymi w zakresie GWO ( Global Wind Organization).

Rozwijanie działalności idzie w parze z inwestowaniem w najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu przeprowadzamy prace wysokościowe w efektywniejszy sposób, ograniczamy przestoje i w rezultacie odbierane przez Inwestora prace są wykonane terminowo i charakteryzują się wysoką jakością. Przykładem jest malowanie hydrodynamiczne gdzie posługujemy się sprzętem maki Graco, natomiast czyszczenie ciśnieniowe wykonujemy sprzętem Erhle i Krauzle.

Usługi wysokościowe
Prace wysokościowe

Alpiniści przemysłowi Warszawa

Polecamy nasze usługi alpinistyczne przedsiębiorstwom prywatnym i instytucjom publicznym, które chcą zlecić porządkowe prace wysokościowe najlepszym specjalistom z branży. Elewacja siedziby firmy jest jej wizytówką, dlatego należy dbać o jej schludny i reprezentacyjny wygląd. Jako doświadczeni alpiniści przemysłowi chętnie pomożemy w tym zadaniu, myjąc wszystkie okna na terenie obiektu. Doskonale radzimy sobie m.in. z biurowcami i apartamentowcami o szklanych elewacjach, na których wszelki brud i kurz jest bardziej widoczny. 

W zakres prac wysokościowych proponowanych przez firmę alpinistyczną Eventus Rope Access wchodzi też odśnieżanie dachów. Zaniedbanie tego może prowadzić do groźnych w skutkach wypadków. Możemy zaproponować szybkie oraz skuteczne usunięcie śniegu i lodu – zadanie zostanie wykonane przez doświadczonych alpinistów przemysłowych z wykorzystaniem sprawdzonych narzędzi. 

Realizujemy profesjonalne alpinistyczne prace wysokościowe w dobrej cenie i z gwarancją krótkiego czasu realizacji. Jako doświadczeni fachowcy poradzimy sobie z każdym wyzwaniem, nie tylko myciem okien czy odśnieżaniem dachów. Do współpracy zapraszamy klientów, którym potrzebna jest fachowa firma alpinistyczna w Gdańsku, Warszawie, Katowicach i wielu innych miastach – wykaz lokalizacji znajduje się na naszej stronie! Zachęcamy do rezerwacji terminów, chętnie odpowiemy też na dodatkowe pytania dotyczące usług wysokościowych.