Jako firma alpinistyczna obejmująca swym obszarem działalności Katowice oferujemy usługi wysokościowe realizowane technikami dostępu linowego.

Naszymi pracownikami są wykwalifikowani technicy dostępu linowego IRATA, SPRAT. Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa to dla nas priorytet pracujemy więc zawsze zgodnie z przepisami BHP zależnymi od specyfiki wykonywanych prac. Nasi pracownicy posiadają aktualne badania lekarskie uprawniające do prac na wysokościach i szkolenia BHP. Zawsze spełniamy wymogi formalne przepisów i indywidualne wytyczne Inwestora.

Realizujemy prace dla klientów z sektora przemysłowego, firm budowlanych, zarządców nieruchomości, instytucji publicznych jak i inwestorów prywatnych. Wieloletnie doświadczenie zapewniło nam ugruntowaną pozycję na rynku o czym świadczą liczne referencje od zadowolonych klientów.

Mycie okien na wysokościach

Doświadczeni alpiniści przemysłowi – Katowice i okolice

Realizujemy prace alpinistyczne w miejscach z pozoru niedostępnych, gdzie ustawienie rusztowań jest niemożliwe lub nieopłacalne.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania specjalistycznych prac np. elektryczne SEP, uprawnienia spawacza. Współpracujemy też z technikami, którzy są przeszkoleni w zakresie GWO ( Global Wind Organization).

Dysponujemy bogatym parkiem narzędziowym najlepszych marek. Do czyszczenia ciśnieniowego wykorzystujemy Erhle i Kranzle, a przy malowaniu hydrodynamicznym używamy sprzętu marki Graco.

Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie analizując jego potrzeby i przyjmując najbardziej optymalne rozwiązanie. Jesteśmy w stanie zapewnić brygady nawet kilkunastu alpinistów przemysłowych dla wykonania dużych frontów robót.

Firma alpinistyczna Katowice – sprawdź naszą ofertę

Nasi pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w realizacji najróżniejszych prac wysokościowych.

W naszej ofercie są takie usługi alpinistyczne jak mycie elewacji szklanych, montaże konstrukcji, prace alpinistyczne w zbiornikach i silosach, czyszczenia ciśnieniowe, malowania elewacji, montaż reklam wielkoformatowych, zabezpieczenia przeciw ptakom oraz wszelkiego typu prace remontowe i budowlane.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest również czyszczenie ciśnieniowe dachów i elewacji. Zabezpieczamy czyszczone powierzchnie hydrofobowo wybierając preparaty odpowiednio do materiału. Czyścimy i malujemy dachy pokryte dachówką ceramiczną betonową bądź blachą.

Niezależnie od rodzaju wykonywanych prac nadrzędną kwestią jest dla nas bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i osób przebywających w ich otoczeniu. Dlatego prace prowadzimy zgodnie z wytycznymi IRATA i przepisów BHP.

Mycie dachów